Chcete si prohlédnout dobrý film, ale nechce se vám za něj platit? Takovým problémem trpí mnoho lidí. My však máme řešení. Filmy zdarma jsou dnes díky internetu realitou. Stačí vědět, kde je hledat.

Stahování všemožných filmů je neuvěřitelně jednoduché. I méně technicky nadaní lidé to zvládnou během několika minut. Tak, kde začít?

1) Stáhněte si klienta na stahování. Najpožívanejším je uTorrent, který si lidé chválí zejména pro jeho snadné používání. uTorrent je malý program, takže jeho stahování vám zabere méně než minutu vašeho času. Alternativou je Vuze.

2) Nainstalujte si torrent klienta. Zvládnete to do 30 sekund.

3) Zaregistrujte se na tracker. Například TrezzoR tracker vám nabízí výlučně filmy zdarma s českým nebo slovensky dabingem (případně s titulky).

4) Hledejte oblíbené filmy zdarma. TrezzoR a jiné trackery fungují stejně jako běžné vyhledávače.

5) Stáhněte torrent soubor požadovaného filmu. Většina torrentů je stažena do jedné sekundy.

6) Otevřete tento soubor pomocí torrent klienta.

7) A stahujete…

Takto stahujete filmy zdarma dle vašeho výběru. Na trackerech jako TreZzoR naleznete širokou nabídku filmů, za které nemusíte zaplatit ani korunu. Rychlost stahování filmů záleží od více věcí – od rychlosti vašeho internetového připojení, velikosti filmu a počtu lidí, kteří film stahují a sdílejí. Přičemž při torrentech platí – čím více lidí stahuje, tím rychleji stahujete i vy.

Nechte vše na torrent klienta

Stahování filmů zdarma nemusíte vůbec sledovat. Stačí otevřít torrent soubor a torrent klient se postará o vše ostatní. Během stahování můžete počítač libovolně vypínat. Nikdy se vám nestane, že byste museli filmy zdarma stahovat znovu.

Začni stahovat do 5 minut

Na co ještě čekáte? Právě se vám otevřely dveře do obrovské videopůjčovny, do níž je vstup zdarma. Nevěříte? Ověřte si to. Zaregistrujte se na TrezzoR a vyhledávejte mezi filmy. Celé vás to bude stát maximálně 5 minut vašeho času. To stojí za risk, ne?