Jaké torrent trackery jsou nejlepší?

Máte nainstalovaného torrent klienta a už jste připraveni stahovat filmy, hudbu, hry či jiné soubory. Kde je však najít?

Torrenty musíte hledat na specializovaných trackerech. Jsou to webové stránky, servery, které obsahují torrent soubory. Trackery umožňují mezi těmito soubory vyhledávat. Funguje to úplně stejně jako při kterémkoliv jiném vyhledávači, který používáte.

Nejznámější globální trackery jsou například:

  • Isohunt.com
  • Thepiratebay.org
  • Mininova.org

Pokud však hledáte filmy, knihy nebo hry v češtině nebo slovenštině, tak uvedené trackery vám moc nepomohou. Hledání filmů s českým nebo slovenským dabingem může být na těchto trackerech poměrně stresující.

Co tak hledat oblíbené filmy v kolekci, která je celá v srozumitelném jazyce? Zní to dobře, však?

TrezzoR – tracker pro české a slovenské filmy, hudbu, hry …

Naštěstí máme pro vás řešení. A opět zcela zdarma. TrezzoR je jedinečný tracker, který obsahuje pouze torrenty směřující na obsah v češtině nebo slovenštině.

Pomocí TrezzoR máte na dosah stovky českých a slovenský filmů, tisíce zahraničních filmů s dabingem nebo alespoň titulky. Přes TrezzoR se dostanete výlučně k české a slovenské hudbě. Podobná pravidla platí i pro hry – ty musí být lokalizované nebo musí obsahovat přiloženou češtinu/slovenštinu.

Nedokážete si film vychutnat v angličtině nebo s titulky? Žádný problém. TrezzoR pro vás shromažďuje pouze věci, které si dokonale užijete v mateřské řeči.

Další české trackery

TrezzoR, přestože je nejoblíbenější, zdaleka není jediným lokálním trackerem. Mezi známé české trackery patří:

  • Megatorrent.cz
  • Cztorrent.net

Zkus to přes TrezzoR

Vyhledávání torrentů přes TrezzoR je opravdu jednoduché. Po registraci, která vám zabere méně než 1 minutu, můžete stahovat vše, po čem toužíte. Zaregistruj se nyní …