Určitě i vy chcete stahovat pohodlně, však? Nechat vše na klienta na stahování. Takto by to přesně mělo vypadat. Je však třeba si zvolit tu správnou možnost. Naštěstí, to není vůbec složité.

Při klientech na stěhování se můžete bez problémů spolehnout na ostatní lidi. Zde výjimečně platí, že nejoblíbenější produkt je i nejlepší produkt.

Nejoblíbenější klient na stahování – uTorrent

Nejrozšířenějším torrent klientem je uTorrent. Tohoto klienta mají lidé rádi zejména pro jeho minimální nároky na počítač. uTorrent využívá minimum paměti počítače, takže jeho chod ovlivňuje minimálně.

uTorrent vyniká v recenzích

uTorrent získává pravidelně výborné hodnocení v různých recenzích. uTorrent je stabilní, výkonný a lidé oceňují i podporu pro starší verze hardwaru a Windows.

uTorrent je zdarma

uTorrent si můžete stáhnout a používat zcela zdarma. Ohlášena je však už i placená verze, která na rozdíl od běžné formy klienta bude podporovat i přehrávání filmů a hudby. Placená verze bude mít integrovaný antivirový systém.

TrezzoR doporučuje uTorrent

Většina uživatelů oblíbeného trackeru TrezzoR používá uTorrent a jsou s ním spokojeni.

Vuze – alternativa k uTorrent

Vuze obsahuje oproti uTorrentu několik funkcí navíc. Z toho vyplývá i větší komplikovanost tohoto klienta a samozřejmě i jeho velikost. Vuze kromě jiného umožňuje i sledovat různé kanále originálního obsahu. Uživatelé mohou také obsah publikovat a vydělávat na něm.

Klient na stahování Vuze byl v minulosti známý pod jménem Azureus.

uTorrent nebo Vuze?

Je to na vás. uTorrent však rychleji stáhnete, nainstalujete a snadněji se vám bude ovládat.

stáhnout uTorrent

stáhnout Vuze