Torrents Time- rychlý přehrávač torrentů

Torrents Time- rychlý přehrávač torrentů

Stahování přes torrenty pro vás bude ještě efektivnější, pokud využijete přehrávač Torrents Time. Jeho hlavní funkcí je přehrání filmu ihned po stažení torrentovým klientem. Tento doplněk je dostupný pro prohlížeče Firefox, Chrome, Explorer a také Safari. Program Torrents Time se skládá ze dvou základních složek, tedy z přehrávače videa, ale také je zde zakomponován přímo bittorentový klient.

Vzhled mediálního přehrávače Torrents Time je obdobný, jako v případě známých internetových přehrávačů, například Flash player.

Přidané funkce

Do programu jsou ale vloženy také další dvě sekundární funkce, které spočívají v možnosti využívat VPN pro zachování anonymity a také schopnosti přehrávání streamů na síťových zařízeních, která podporují DLNA, Apple TV a také Chromecast. Velkým plusem je v tomto případě nezávislost na jediném serveru, odstavení takovýchto webových služeb je tedy mnohem náročnější.

Nevýhody?

Nevýhody se najdou i u tohoto rychlého přehrávače stahovaných souborů, především se týkají odesílání dat. Vzhledem k tomu, že se jedná o šíření mezi další uživatele, může být porušován zákon o audiovizuálních dílech. Tento problém ovšem řeší podpora VPN, kdy je možný provoz pod cizí IP adresou.

Doba přehrání

Pravděpodobně vás bude velice zajímat, za jak dlouho po stažení se vám film v Torrents Time spustí. To závisí zejména na rychlosti vašeho přenosu, ale také na počtu uživatelů, kteří s vámi sdílí torrenty. V případě menších mediálních souborů se může jednat o spuštění během několika sekund, u větších filmů si však počkáte mnohdy i několik minut.

Torrents Time je v současné době vyvíjen také pro provozovatele webů, tedy ne jen pro samotné internetové vyhledávače. Pokud chcete vložit webový přehrávač, který spouští stažené torrenty, bude vám stačit dodat magnet link na torrent, což je podobné jako v případě Youtube.