tTorrent pro operační systém Android

tTorrent pro operační systém Android

tTorrent není jen dalším z řady programů pro stahování torrentů, především je to aplikace pro mobilní telefony a tablety, která je uživatelsky velice příjemná, a můžete si ji stáhnout při určitém omezení rychlosti přenosu zcela zadarmo. Aplikace tTorrent je určena pro operační systém Android a bude se vám líbit také z grafického hlediska. Velkým plusem je nesporně i česká lokalizace.

Program tTorrent dokáže stahovat klasické torrenty, ale také takzvané magnetické odkazy, případně soubory vydané na RSS kanálech.

Co očekávat?

aplikací tTorrent není žádný problém stahovat i velké soubory, jako jsou filmy nebo rozsáhlejší hudební alba, vše samozřejmě zadarmo, jen si musíte dát pozor, abyste stahovali pouze legální a volně šiřitelné soubory.

Vyhledávání torrentů je s tímto programem snadné, to samé pak platí také pro sdílení a samotné vytváření torrentových souborů. Najdete zde podporu takzvaných magnetických odkazů nebo streaming, tedy sekvenční formu stahování. Pakliže některé torrenty obsahují více jednotlivých částí, dokáže program vybrat jen ty nutné a potřebné.

Nespornou výhodou je také schopnost aplikace poradit si s UPnP, NAT-PMP či s filtrováním IP adres, potíže nečiní ani připojení pomocí proxy.

K programu můžete přistoupit přes webové rozhraní, které umožňuje i dálkové ovládání za pomoci Transdroida. tTorrent podporuje také ukládání štítků a obsahuje upgrade pro vyhledávání přes oblíbenou aplikaci SeriesGuide.

Problém s připojením?

A jak je to s připojováním a spouštěním aplikace tTorrent? V našich luzích a hájích, tedy v ČR se můžou vyskytnout určité komplikace, neboť jak zdůrazňují vývojáři, program vyžaduje vysokou rychlost připojení. A to není při všech místních omezeních ve stažitelných datech právě příznivá zpráva. Ideální je tedy připojení přes Wi-Fi, nikoliv prostřednictvím internetu přímo v mobilu.